Select your language:
 
Select your language
Imprint
Data Privacy
Terms of Use
Contact
If you have questions about an event, please contact the organizer or race timer. race result has no information about the event.
26.08.2017 | Oravská Lesná, Slovakia Night Run / Nočný beh cez obec Oravská Lesná 2017

Night Run 2017 • Oravská LesnáOpäť máme EXLUZÍVNU trasu pod osvetlenou cestou s dĺžkou len 6 km, ktorú zvládnu naozaj všetci. (povrch asfalt).
ČAS A MIESTO: 26.8. (sobota), Or. Lesná, futbalové ihrisko

KATEGÓRIE: 

• muži do 40 rokov

• muži nad 40 rokov

• ženy do 40 rokov

• ženy od 40 rokov

REGISTRÁCIA prebieha:

ONLINE: (čoskoro doplníme link na regstráciu)

NA MIESTE: alebo priamo na mieste (futbalové ihrisko TJ Oravská Lesná.) Začiatok registrácie je od 19:00

➡➡ZAČIATOK BEHU: 20:30 🏆👍

Štartovné je 5 € na bežca. Pre všetkých bežcov je zabezpečený pitný režim aj občerstvenie v podobe švédskych stolov a kapustnice.

Každý bežec dostane meracie zariadenie s čipom, svietiaci náramok. Počas trasy vás budú usmerňovať naši organizátori. 

Výťažok z celej akcie bude venovaný na rozvoj športu v Or. Lesnej a charitatívnu pomoc.NA KONCI MÁME PRE VÁS PREKVAPKO! (nikomu nevravte, že to bude ohňostroj) 🤠🎆🎇 BUDE TO ŠUPA-AKCIA, dobehnite. Po behu prebieha na štadióna poriadna PÁRTY! 😁🙂 HLAVNE potvrĎ účasť na udalosti, nech vieme koľko vás príde a koľko kapustnice treba navariť. 🍴🥘🍞💰💵 SPONZORI: COCA-COLA, Wood fashion, STAVORAVA, Drevostavby JJT, Autoperfekt, Volita Batteries, SV-MAX, Jaroslav Brňák, MKM-elektro, Hanzy-Trans, Štadión Bar-medveď, Tomáš Srogončík, Drevodom Orava, TJ Or. Lesná, Drevostavby Bruno, Jozef Kvak, Jozef Rošťák, Pavol Murín, Iveta Laššáková, Andrej Holubčík, Pavol Murín, obec Oravská Lesná