EN
ARاَللُّغَةُ اَلْعَرَبِيَّة
BGбългарски език
CATCatalà
CHSChinese (simplified)
CHTChinese (traditional)
CSCzech
DEDeutsch
DKDansk
EEEesti Keel
ENEnglish
ESEspañol
FISuomi
FRFrançais
GRελληνική γλώσσα
HRHrvatski
HUMagyar
ITItaliano
JPJapanese
KR한국어
LVLatvian
NBBokmål
NBNorsk - bokmål
NLNederlands
NNNorsk - nynorsk
PLPolski
PTPortuguês
RURussian
SESvenska
SISlovenski
SKSlovenský
SRсрпски
THThai
TRTürkçe
UAUkrainian
VNtiếng Việ
Select your language
Imprint
Data Privacy
Terms of Use
Contact
Cookie Settings
If you have questions about an event, please contact the organizer or race timer. race result has no information about the event.
2026-11-07 Hasselt Belgium
Open Water Hasselt

Op 11 juli 2026 kan je deelnemen aan de eerste openwaterwedstrijd in Hasselt. Dit openwaterevent maakt deel uit van watersportdag.

Het event bestaat uit twee onderdelen:

  • Het eerste onderdeel is de competitieve wedstrijd. Leden van Zwemfed kunnen zich hier inschrijven voor 1000m vrije slag of schoolslag. Deze wedstrijd telt ook als Provinciaal Kampioenschap voor de provincie Limburg.
  • Het tweede onderdeel is een sportieve beleving waaraan iedereen kan deelnemen. Hier zwem je 1000 m vrije slag in een unieke setting.

Het sportieve luik werkt met wave starts, waarbij je bij inschrijving aangeeft in welke wave je wilt starten:

  • Wave 1: Sportwave (11u00)
    Voor sporters die voor een tijd gaan. Dankzij elektronische tijdsopname krijg je een officiële eindtijd.
  • Wave 2: Experiencewave (11u10)
    Voor deelnemers die het evenement willen beleven. Ze zijn vaak voorbereid en willen testen of ze de 1000 m in open water aankunnen.
  • Wave 3: Relaxwave (11u20)
    Voor wie vooral wil genieten van het water en de unieke locatie. Een eindtijd is hier minder belangrijk; veiligheid en beleving staan centraal

Parcours:

Bekijk het parcours!