Select your language:
 
Select your language
Imprint
Data Privacy
Terms of Use
Contact
If you have questions about an event, please contact the organizer or race timer. race result has no information about the event.

Zawody odwołane.               

Zwrot wpisowego zawodnicy otrzmają do 1.06.2024.                          

Organizator Wyścigu w Kolarstwie Szosowym KLASYK PODKARPACKI 2024,

z przykrością informuje, iż ze względu na brak zaangażowania Departamentu Promocji, Turystyki  i Współpracy Gospodarczej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego we wzmiankowane przedsięwzięcie, jesteśmy zmuszeni odwołać tegoroczną edycję. 

 

              Wyścig w Kolarstwie Szosowym KLASYK PODKARPACKI, od pierwszej edycji był budowany

w oparciu o promocję Województwa Podkarpackiego o czym świadczy przebieg trasy oraz identyfikacja wizualna imprezy. Brak zaangażowania Głównego Partnera jest dla nas, organizatorów, równoznaczny z brakiem kontynuacji idei jaka przyświecała temu przedsięwzięciu.

 

Przez okres kilku tygodni od otrzymanego pisma z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego, czyniliśmy starania o zmianę decyzji i mimo ograniczeń budżetowych Województwa, możliwość kontynuacji imprezy, która na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń w kolarstwie szosowym i zrzeszała wielu kolarzy z całej Polski.

 

Niestety, praca nad tym wydarzeniem zostaje ostatecznie wstrzymana a V edycja odwołana. 

 

Pragniemy przeprosić wszystkich uczestników chcących wziąć udział w przedsięwzięciu.

Wiemy, że jest Was coraz więcej i coraz chętniej odwiedzacie nasze województwo pod kątem jazdy na rowerze w pięknych okolicznościach przyrody Województwa Podkarpackiego.

Przepraszamy również, że decyzję i nasze stanowisko przekazujemy na kilka tygodni przed imprezą lecz do samego końca wierzyliśmy, że można zmienić bieg wydarzeń.

Oczywiście, opłata startowa zostanie zwrócona o czym zostaną Państwo poinformowani mailowo.

 

Sami bardzo często wracamy do początków tworzenia tej imprezy.

To trudne do organizacji przedsięwzięcie, które wymaga bardzo dużego zaangażowania.

Zaangażowania, którego efekt końcowy sprawiał zarówno nam, jak i uczestnikom wiele radości.

 

Dziękujemy pozostałym naszym Partnerom (Gmina Lubenia i Sponsorzy) za chęć kontynuacji współpracy podczas wyścigu Klasyk Podkarpacki 2024 lecz tak jak wspomnieliśmy wcześniej, ideą organizacji tego wydarzenia były działania na rzecz promocji Województwa Podkarpackiego. 

Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz spotkamy się na trasie podczas innych, organizowanych przez nas imprez (Rzeszów BIKE Festival i Dakar Toyota MTB Lubenia), których organizacja przebiega bez problemu.

 

 

 

z wyrazami szacunku,

Wojciech Kwiatek

Organizator

 

Groups

S:Time